2 Kişilik Oda Kişibaşı

990

Transfer Bilgisi

KONYA - İSTANBUL
İSTANBUL - MALAGA
MADRİD - İSTANBUL
İSTANBUL - KONYA

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul>Malaga / Madrid > İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
 • Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
 • 4* otellerde 4 Gece konaklama
 • Sabah kahvaltıları (4 Adet )ve Akşam yemekleri (4 Adet)
 • Yemeklerde alınacak 1 Adet Alkolsüz İçecek
 • Tur boyunca kullanı

SCHENGEN VİZESİ

ÜCRETE DAHİL DEĞİLDİR.

 

Detaylı Bilgi

Endülüs Turu (4 Gece 5 Gün)

19-23 KASIM 2019

4* Otellerde Tam Pansiyon Konaklama

MALAGA - RONDA - SEVİLLA- CORDOBA – GRANADA – TOLEDO – MADRİD

 

Uçuş Bilgileri

                          TK1305   TU 19NOV  ISTAGP  0930 1215 CABIN                         

TK1860  SA 23NOV  MADIST  1810 0025*CABIN

TUR PROGRAMI

19 KASIM - 1.GÜN - İSTANBUL-MALAGA-RONDA-SEVİLLA

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Terminalinde THY kontuarında buluşma. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile Malaga’ya uçuş (4 saat 30 dakikalık uçuş) Malaga’ya varış ve panoramik şehir turu. Malaga şehir turumuza ilk olarak Eski şehri, Malaga katedrali ve çevresi, Calle Marques de Larios caddesi Botanik bahçeleri, Eski Malaga sokakları geziyor ve ardından Ronda ya devam ediyoruz. Kayaların üzerine kurulmuş Ronda Malaga’ya bağlı olan Arapların İspanyollar’a bıraktığı en son kalelerden. Bu eski şehir büyük bir kayalığın tepesine kurulmuş. Muhteşem manzaralar eşliğinde fotoğraf çekme şansını yakalayacaksınız. Ronda hem etkiliyor, hem de büyülüyor. Ronda gezimiz sonrası Sevilla’ya doğru hareket ediyoruz. Varışın ardından aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

Hotel Sevilla Git Mairena 4*- Hotel Git Vereda Real - AC Hotel Sevilla Forum vb.

 

20 KASIM - 2.GÜN - SEVİLLA-CORDOBA-GRANADA 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Sevilla Şehir turumuz başlıyor. Plaza de Espanya, Maria Luisa Parkı, Sevilla Ulu Cami iken kiliseye çevrilerek yüzyıllar boyu süren ilavelerle bugün İspanya'nın en büyük katedrali haline gelen, avlu müştemilatı ise hala ayakta olan Sevilla Katedrali'ni ve caminin minaresi iken çan kulesi yapılan Giralda minaresi göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzu tamamladıktan Plaza Amerika ve Sanat tarihi müzesinin ziyaret edilmesinden sonra eski Endülüs başkenti olan Cordoba'ya doğru hareket ediyoruz. Cordoba ya varışın ardından Roma köprüsü, Vadi Elkebir (Guadalkavir) ırmağının görülmesi ve Roma kapısından Cordoba eski şehre giriş. Emevilerden geriye kalan 850 sütunlu İslam Mimarisinin ana eserlerinden biri olan ancak Endülüs'ün düşmesinden sonra bir bölümü katedrale çevrilen ama hala ihtişamını koruyan Kurtuba Ulu Camii, Musevi mahallesi ve Endülüs Mimarisi ile inşa edilen Cordoba Sinegogu Eski Cordoba sokaklarında meşhur Endülüslü amirlere ait heykeller, Şehir surlarından günümüze ulaşan kısımları gördükten sonra Vadi Elkebir ırmağı kenarında bulunan eski kütüphaneler sonrası Granada’ya hareket. Otele varış ve konaklama otelimizde.

Hotel Macia Condor 4*- Abades Nevada Palace4*-Real De Al Hamra4* vb.

 

21 KASIM - 3.GÜN - GRANADA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Granada’yı keşfetmek üzere hareket ediyoruz. Granada’da ilk durağımız muhteşem bahçeleri ve inanılmaz güzellikteki süslemeleri ile Elhamra Sarayı olacak. Uzun saray turumuz sırasında hem Beni Ahmer Krallığı’nın harikalarını seyre dalıp, saray çıkışı San Nikolas Tepesi’nden göreceğimiz Granada ile kucaklaşacağız. Şehir bizi bekliyor; eski Arap mahallesi olan Albacin’de, sokak sanatçılarının hoş ezgileriyle dik sokakları arşınlayıp, Morabütün Camii’ni görüp, şehrin ana caddesi Gran Via caddesine ve şehrin alan kraliçenin adını taşıyan Isabel de Catholica meydanına ulaşacağız. Kısa bir kahve molası sonrası dışarıdan göreceğimiz Granada Katedrali ve çarşılar bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz bu güzel kentin çarşılarında gezerken, dileyen misafirlerimiz ise her köşe başında sizi karşılayan kentin birbirinden güzel meydanlarındaki cafelerinde meşhur tapasları tadabilirler. Granada’nın keyifli akşamlarından kısa da olsa güzel anılarla konaklama için yine Granada'daki otelimize geçeceğiz.

Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

Hotel Macia Condor 4* - Abades Nevada Palace4*-Real De Al Hamra4* vb

22 KASIM - 4.GÜN - GRANADA-TOLEDO

Saat 07.30-08.30 arası sabah kahvaltısından sonra 08.30 Otelden eşyalarımız ile birlikte ayrılma sonrası Unesco tarafından korunmaya alınmış dünyanın en güzel Tarihi Ortaçağ Kentlerinden Toledo’da görülecek yerler arasında Eski Camii kalıntılarının üzerine kurulmuş olan Toledo Katedrali, tarihi Toledo sokakları ve Toledo ile özdeşleşmiş Ünlü ressam El Greco’nun birçok eseri bulunmaktadır. Tur sonunda Madrid’e hareket (Toledo-Madrid arası 90 km 1 saat) akşam yemeğimizin ardından konaklama otelimizde.

Hotel Praga 4* - Hotel Occidental Este

 

23 KASIM - 5.GÜN: MADRİD-İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Grubumuzun Mahkeme ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Madrid turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında sırasıyla; Gran Via caddesi, Plaza de İspanya, Don Kişotanıtı, Pramitler, Real Kraliyetsarayı (dışardan), Madrid Ulu cami kalıntıları, Plaza Mayor meydanı, Puerto del Sol meydanı (burada 1 saat serbest zaman) sonrasında otobüs ile şehir turu Paseyo de la Castellana caddesi, Sibele sanıtı, Real Madrid stadını (dışardan) gördükten sonra havalimanına geçiş. Pasaport işlemleri sonrası İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

 

Not: Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

 

 

HİZMET DETAYLARI

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul>Malaga / Madrid > İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
 • Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
 • 4* otellerde 4 Gece konaklama
 • Sabah kahvaltıları (4 Adet )ve Akşam yemekleri (4 Adet)
 • Yemeklerde alınacak 1 Adet Alkolsüz İçecek
 • Tur boyunca kullanılacak lüks Otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı ve Güvenlik vergileri
 • Yerel rehber hizmeti
 • Granada El Hamra Sarayı - Cordoba Ulu Camii-Sevilla Katedrali ve Sanat Tarihi Müzesi Girişi Ücretleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Şehir Vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Şahsi harcamalar ve Otel Ekstraları
 • Öğle yemekleri
 • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
 • Ücrete dahil olarak belirtilmeyen tüm harcamalar
 • Schengen vize ücreti (140€]
 • Programda belirtilmeyen Diğer müze ve eğlence yerleri giriş ücretleri

 

 

 

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI:  990€ / TEK KİŞİLİK ODA FARKI: 150 €

2-6 YAŞ ÇOCUK: 740€ / 7-11 YAŞ ÇOCUK: 840 € / 0-2 YAŞ BEBEK: 150€

 

Rezervasyon