2 Kişilik Oda Kişibaşı

1600$

3 Kişilik Oda Kişibaşı

1550$

4 Kişilik Oda Kişibaşı

1500$

0-2 Yaş Kişi başı

400$

2-11 Yaş Kişi başı

780$

Transfer Bilgisi

İstanbul - KUDÜS 16/01/2020
KUDÜS - MEDİNE 19/01/2020
JEDDAH - İSTANBUL 02/02/2020
İSTANBUL - KONYA

 Gidiş – dönüş uçak biletleri
Umre vizesinin alınması.
Konaklama ücretleri
Mekke ve Medine’deki ziyaret yerlerinin gezilmesi
Havaalanından otellere, otellerden havaalanına klimalı otobüsler ile transferler.
Hudeybiye ve Cirane Umresi (7 günlük umre programları hariç)
Mekke ve Medine arası intikaller
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
Seyahat sigortası
Rehb

Dövizli işlemlerde TCMB efektif satış kurları esas alınır.
Anlaşmalı bankalarımızdan yapacağınız ödemelerde lütfen havale masrafı ödemeyiniz! (Dekontunuzun açıklama kısmına ad, soyad, T.C. Kimlik No. ve telefon numaranızı yazmayı unutmayınız.)
Yurt dışı harç pulunu önceden almayı unutmayınız.
Vize alımı sürecinde Suudi Arabistan Konsolosluğu’nda yaşanabilecek olası yoğunluktan dolayı programların gidiş tarihlerinde gecikme

Seyahat çantası, omuz çantası, terlik torbası, umre rehberi, umre dua kitabı, zemzem

Detaylı Bilgi

Herkes KUDÜS'ü görsün ve Herkes MESCİD-İ AKSA'da Cuma Namazı kılsın diye,  sizleri KUDÜS'e davet ediyoruz. 

KUDÜS'te Peygamber Efendimiz (sav) Miraç'a yükseldiği Kubbetüs Sahra ve Mescid-i Aksa. Hz. Davud (as) ve Hz Meryem validemizin kabirleri. Hıristiyanların Kıyamet Kilisesi ve Yahudilerin Ağlama Duvarı. Sabahe Selman-ı Farisi. Hanım velilerden Rabiatül Adeviyye. EL HALİL'de Hz. İbrahim (as), Hz. İshak (as), Hz.Yakub (as) ve zevcelerinin kabirleri. Hz. İsa'nın dünyaya geldiği BEYT LAHM. Bir Osmanlı şehri, YAFA.

 

 

16 Ocak 2020 : KUDÜS - YAFA 

Pegasus Havayolları ile PC783 sefer sayılı uçağı ile saat 13:55’te İstanbul -Telaviv uçuş. Osmanlı kenti olan Yafa şehir gezileri: Akdeniz kenarındaki Osmanlı eserlerinden Abdülhamit Saat Kulesi,Karakol Binası, Bahriye ve Hasan Bek camileri ziyareti.  El Halil’de otele yerleşme ve dinlenme.

 

17 Ocak 2020 : EL HALİL - MESCİD-İ AKSA BÖLÜMLERİ  

Kahvaltı sonrası , El Halil şehrine hareket. Yol üzerindeki Halhul  kasabasında Hz.Yunus (as )makamını ziyaret. El Halil'de Haremi İbrahim caminde medfun bulunan Hz.İbrahim, Hz.İshak, Hz. Yakub ve zevcelerinin  kabirlerini ziyaret. CUMA NAMAZI MESCİD-İ AKSA'da.  Mescid-i Aksa bölümlerinden , Peygamberimizin (sav) Mirac’a yükseldiği Kubbet’ül Sahra(Muallak Taşı), Burak Mescidi, Mervan Mescidi ve Kadim Aksa ziyaret. Akşam ve yatsı namazları Mescid-i Aksa’da.

 

18 Ocak 2020 : ZEYTİN DAĞI - ERİHA - HZ. MUSA MAKAMI - ÜRDÜN - AŞERE-İ MÜBEŞŞERE- SALT TÜRK ŞEHİTLİĞİ

Sabah namazı Mescid-i Aksa’da. Zeytin Dağı'ndan Kudüs'ün panoramik seyri. Selman-ı Farisi ve Rabiat-ül Adeviyye Hz.nin ziyareti. Eriha ve Hz.Musa Makamı ziyareti , Hz. İsa’nın 40 gün şeytanla imtihan edildiği mekanın ve Lut Gölü'nün görülmesi. Ürdün’e geçiş. Aşere-i Mübeşşere’den Ebu Ubeyde Bin Cerrah Hz.nin kabri(Sen ne güzel bir eminsin böyle ey Ubeyde Ömer (r.a.) Şam kışlalarını denetlemek üzere bölgeye gitmişti. Ebû Ubeyde'nin Hz. Ömer'e ( r.a. ) dediler ki: Asker menüsünü mü komutanın menüsünü mü tercih edersin? Dedi ki: ikisini de getirin. Önce askerin menüsünü getirdiler: Et çorbası, et ve tirit. Ömer ( r.a. )"askerin menüsü bu mu" diye sordu. "Evet, müminlerin emiri" dediler. "Şimdi ordu komutanının menüsünü getirin" dedi. Bir kaç parça ıslak ekmek, yoğurt ve bir kaç hurma getirdiler. Müminlerin Halifesi göz yaşlarına hakim olamadı ve şöyle söyledi: “ Seni bu 'ümmetin emini' diye isimlendiren ne kadar da doğru söylemiş. Sen ne güzel bir eminsin böyle ey Ubeyde..) Hz.Şuayb Makamı, Salt Türk Şehitliği akşam ve yemeği. 

 

Rezervasyon